Cóż tu dużo pisać .... zapewne w niedługim czasie wykupią ostatnia cześć obligacji ..... wiadomo ze to spowoduje mniejsze koszty spłaty ..... czyli zysk ...... na pewno tez z czasem rozwiąza odpisy .... No i zaczną sie powoli projekty ekologiczne ..... C/Z jest super i tyle cóż tu mowić tez co pisał ze ru będzie drugie JSW ma racje ale jeaCze chwile ...... przy czym zapamiętajcie moje słowa .... tu nie będzie wzrostów po 2% tutaj w kilka dni urośnie 100% i większość będzie myślała ze juz nie urośnie i Kurd chwilo sie zatrzyma bon będzie kupujący od tych co pozbędą sie szybko myśląc ze to górka i wtedy juan ruszy konkretnie ..... pozdrawiam