Pisałem z miesiąc temu że w październiku, najpóźniej w listopadzie będzie 6 z przodu. No i jest. Patrzyłem ostatnio na wykres długoterminowy i słabo to wygląda. Nawet jak trend spadkowy się wyczerpie to z rok będzie konsola. Ogólnie wykres wygląda h#jowo. W jakiejś sensownej perspektywie szans na poprawę brak. Jak przyjdzie prawdziwa korekta w Stanach to 5 z przodu będzie nieuniknione.