Kto miał akcje sprzed wejścia gem i krótko po gdy rozchodziły się nowe emisje wraz z mylnymi informacjami dla akcjonariuszy może liczyć na odszkodowanie. Na forum tylko ludzie szczekają, więc sam zająłem się tą sprawą. Wina jest bezsporna, czekam teraz na formalne odrzucenie kasacji wyroku wydanego przez knf o winie i ubiegam się o odszkodowanie które w takiej sytuacji się należy. Działam sam i swego dopne nie jestem frajerem którego można oszukiwać.