Nie sądzę gem abys cokolwiek wskórał. Za brak informacjii K. juz został ukarany, a Ty jestes na giełdzie i winieneś sie liczyć ze stratami. Kupując akcje kogokolwiek nie zawierasz z nim umowy o zysk.
Stworzyłbyś precedens i otworzył furtke dla tysięcy.
Tyle.