otóż, są...awariami. Po prostu. Czy jestem z tego zadowolony, bynajmniej nie! Ale nie są to rzeczy, którymi XTB steruje.
Dużo pracy przed nimi i oby szybko zaczęli to ogarniać w swojej infrastrukturze, bo czekają nas niedługo znacznie większe przeciążenia po wejściu Indonezji, razylli i emerytów z UK i Francji.
Kto myśli, żę to świadome działanie, albo manipuluje, albo dał się zmanipulować, albo nie myśli rozsądnie.