W kluczowych czyli jakich?
XTB z tego co mi wiadomo pierwszy raz w tym roku poważna awaria, a np. CPI są comiesięcznymi odczytami.
Tylko skąd masz o rym wiedzieć, jak jesteś zwykłym spadziem, który troluje na wątkach XTB już parę lat, tylko pod różnymi nickami.