Spadziem i trolem to jest autor i Ty. Wsadz sobie te grosze za komentarz w d.. bo śmiem wątpić, że zdroworozsądkowy człowiek oceni wyłączenie dostępu kolejny raz w takim momencie jako przypadek. Odczyty cpi owszem są co miesiąc ale nie w każdym miesiącu są one w punktach, które mogą być zwrotnymi dla rynku. Dziwne, że wyłączenia następują zawsze w te najistotniejsze. Nie mierz innych swoją miarą bo na tym forum jestem pierwszy i ostatni raz. Rozumiem, że wydatki na marketing są istotną częścią działalności ale co tu się odstawia za błazenada przechodzi pojęcie.