Pierwszy i ostatni raz?
To dlaczego te ip figuruje pod innymi nickami?
I dlatego, że jesteś pierwszy raz na bieżąco skrolujesz forum i na bieżąco odpowiadasz?
Dobre, dobre... Spadziu jednak zawsze zostanie bezrozumnym spadziem...
Nie podoba się spółka ani brykiet, to zmieniasz a nie informujesz o tym cały świat przez wpisy na forum.