Forum Giełda +Dodaj wątek
Ciekawe ile kolesie z Avivy zarobili na priv?
Spolka z new connect, 200 mln kapitalizacji, 17% czyli 34 mln free floatu.
I tym zajmuje się OFE z miliardami aktywów.
Na priv pewnie kupili dawno temu a analitycy z BZW napisali podkładkę
  • Aviva Autor: ~analityk
  • Re: Aviva Autor: ~poldi
  • Re: Aviva Autor: ~Carlos Slim z PB
  • Re: Aviva Autor: ~kawka
  • Re: Aviva Autor: ~młynarz
  • Re: Aviva Autor: ~kawka
  • Re: Aviva Autor: ~olek
  • Re: Aviva Autor: ~poldi
  • Re: Aviva Autor: ~stiopa
  • Re: Aviva Autor: ~discipline
  • Re: Aviva Autor: ~amigo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZWG 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.