http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/prof/spolki/notowania?wlid=25304&ks=1
Ja sie nie dziwie ze ludzie chca sprzedac akcje na umowę cyw-praw, bo przy takim rynku to jest niehandlowalne. Po prostu nie da sie sprzedać, jak wszyscy chca wyjsc, a nie ma totalnie nikogo kto chce wejsc. Pojawi sie ktos kto chce kupic 50 akcji i juz zostaje najedzony.
A spółka w sytuacji gdzie pali sie pod nogami, publikuje post o Ufo, to jest wyczyn roku. I nie nazywajcie inwestorów hienami, tylko rade nadzorcza jak juz wam sie uda ustalic kto w niej jest. Ale widze ze i tak nikogo juz spolka nie interesuje, na jej fb inwestorzy juz nawet nie pisza, bo nie sa kosmitami, tacy jak EracoinFan i Manone666 to widocznie bardzo zadowoleni bo nawet im sie na wallu nie chce napisac co prezeska ma im do powiedzienia poza tym ze dziekuje.