Tez mozna ale jak sie nazywasz Jan Kowalksi to sie lemingi nie zleca po akcje i nie sprzedaż.I z biznesu emisji akcji nici A jak sie nazywasz tak jak w tym przypadku, to te same lemingi jeszcze kupią jakieś PP, mimo ze Mama leming sie ich wyparla. I kupuja mimo ze na emisji debiutu cena wynosila 1,75 zł.
A teraz wjedżcie i poczytajcie na dole artykuły posty, dodaj ze to byl LIPIEC i was ostrzegano co bedzie.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bit-Evil-zadebiutuje-na-NewConnect-12-lipca-7532113.html
Pozdrowienia dla tych co sie dali nabrac na kurs 8zł, i teraz po 2 z groszami zaklinają rzeczywistość.