"NerwoboleWklatce" to ja pisałem pod nickiem "EracoinFan" i bardzo szybko sam stałem się ofiarą ataków na tym forum, między innymi poprzez liczne podszywanie się pode mnie (posty podpisywane były EracoinFan, gdy w rzeczywistości publikował je ktos inny).
Ja się nie dziwię spółce - na kazdy ich komunikat, antyfani odpowiadają ze wzmożoną siłą. Zatem lepiej zając się konkretami i pokazać efekty. Tyle w temacie.