Znajomy podeslal linka do spolki ktora chyba jest jakims uczelnianym eksperymentem by badac czy inwestorzy maja cos z racjonalnego postepowania czy argumenty nie dzialaja i brną dalej.
Inaczej nie jestem w stanie wyjasnic tego co robi spolka, co publikuje, skad te rozbieznosci w memorandach, prospektach emisyjnych ( kto je sprawdzal przed publikacja , one podlegaja badaniu....).