Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,10 zł , zmiana od tamtej pory: 16,96%

Akcjonariat społeczny odpowiedzią na b. dobre wyniki i słaby rynek NC

Zgłoś do moderatora
W związku z tym, że rynek NC jest słaby a jednocześnie przy obecnych wycenach głowni akcjonariusze nie widzą żadnej korzyści w przejściu na główny chcę zaproponować akcjonariat społeczny.

CDA ma już doświadczenie w budowaniu uniwersum kapitanabomby dlatego chciałbym wyjść z propozycją powiązania usług CDA z akcjonariatem.

Choćby na zasadzie rabatu np. min. 10 akcji = rabat na usługi i na zakupy e-commerce 10%-20%?
CDA ma 550 tys użytkowników a akcji w wolnym obrocie jest ok. 300 tys.
Nie wiem czy przełoży się to na wycenę, ale myślę, że dla spółki byłoby to korzystne, bo jeszcze bardziej powiększyłoby się uniwersum.
Co sądzicie o tym aby wyjść z taką propozycją do zarządu?
Według mnie byłaby to odpowiedź na słaby rynek NC i wzięcie sprawy w swoje ręce poprzez budowanie akcjonariatu. Jeżeli pomysł by chwycił pozwalałoby to na długie przebywanie na NC, bo tak naprawdę to CDA zadbałby o budowanie akcjonariatu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -1,96% 20,00 2024-02-22 15:00:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.