Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Aero proszę o pomoc

Zgłoś do moderatora
w połowie stycznia złożyłem na Naruszewicza zaświadczenie z BM o posiadaniu akcji na dzień zamknięcia notowań HAWE w celu wiadomym z prośbą o powiadomienie mnie sms-em to odpowiedż odbiorę osobiście / bo może nie  mają na znaczki/, lecz brak jakiejkolwiek reakcji z Hawe . Pytanko...czy na Walne 27 lutego mogę się zgłosić z poświadczonym przez Hawe podaniem że przyjęli ode mnie wniosek o wydanie odcinka zb akcji i zaświadczeniem z BM o posiadaniu 45k , czy to moze wystarczyć, czy pozostaje mi tylko demonstracja? prosze o mądre słowo, pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.