szlak mnie trafia i nie tyko mnie ,ze tu rzadzi niejaki obojniak pod tytulem hurt-detal to jakis swir sam ze soba gada bo nikt nie chce z nim dyskutowac akcjonariusze wywalmy tego oszoloma bo jak nie to ja wynajme osobe ktora go zidentyfikuje i juz nie bedzie taki anonimowy juz wczesniej pisalam ,ze sie z nim rozprawie,