Dnia 2011-07-30 o godz. 20:29 ~maria napisał(a):
> szlak mnie trafia i nie tyko mnie ,ze tu rzadzi niejaki
> obojniak pod tytulem hurt-detal to jakis swir sam ze soba
> gada bo nikt nie chce z nim dyskutowac akcjonariusze
> wywalmy tego oszoloma bo jak nie to ja wynajme osobe ktora
> go zidentyfikuje i juz nie bedzie taki anonimowy juz
> wczesniej pisalam ,ze sie z nim rozprawie,
Może właśnie tych zaburzeń psychicznych doznał na adv, to może się przytrafić każdemu człowiekowi. Ja osobiście byłem na nim niecały tydzień i cieszę się z tego, bo przebywając na nim długo z pewnością można spotkać się z psychiatrą. Lepiej nie przywiązywać się do niego mentalnie, przecież są jeszcze inne możliwości inwestycyjne.
Pzdr