wes ty hurt -detal obojniak zamilcz bo takich jak ty wszyscy traktujemy jak czubkow straciles duzo przyjmij to z pokora to jest gielda w/g mnie jestes swirusem i to msciwym bo porazki nie potrafisz przyjac ani ja ani ty nie wiesz co przyniesi jutro opusc ta spolke skoro jej nie masz i spadaj ale widze ,ze na ciebie zadne argumenty nie dzialaja jestes jak rzep trzymajacy sie psiego ogona i celowo akcjonariuszy denerwujesz ale i na ciebie znajdzie sie sposob juz ja o to zadbam nie badz taki pewny siebie.Merytorycznych zadnych argumentow soba nie przedstawiasz .Sam wiesz ,ze nie jestes anonimowy.