po1- wiem ze prawda jest bardzo bolesna! nic na to nie poradze
po2- tak samo jak prezesa mozesz cmoknąc rowniez mnie...
po3- nie jestem obojniakiem???
po4- jakie argumenty na mnie nie dzialaja...? podaj choc jeden?
p.s prawda jest jedynie to ze stracilem i ze nie jestem anonimowy o czym doskonale wiem gdybym nie byl to bym sie nie zastanawial nad tym co pisze! a tak musze kontrolowac to co moge wam przekazac. to dla ciebie lepiej bo jak bym napisal wszystko co wiem o spolce to moglabys tego marysiu nie przezyc!!!!! wiec sie z tego ciesz!!! pa