Akcja uzgodniona z większościowym. Iskra do spadków poszła od Spółki, espi. Akcja w celu odebrania papieru ulicy. Po co ? Po to aby kurs podbić do kapitalizacji koniecznej do wejścia do Wig20. Z balastem ulicy to nie byłoby możliwe. Zapiszcie sobie ten post.