bardzo możliwe tak jak piszesz ja bym dodał jeszcze nagonka w prasie na wyniki i zaniżenie wyników np księgowaniem większych kosztów w tym kwartale awansem :) potem jakieś ABB głównego który nie musi mieć 50% bo i tak ma większość.
I wchodzimy do WIG20. A tam fundusze nasze podzielą się akcjami z zagranicznymi zarabiając i wszyscy zadowoleni.