Całkiem możliwy scenariusz. Przecież faktycznie komunikat wyszedł od spółki. Inni brokerzy CFD działający w Hiszpanii nie wydali takich komunikatów i kursy ich akcji nie spadły. I ten zmasowany atak troli na forum. Większościowy nie może robić ABB, bo zszedłby poniżej 50 %, więc zrobili inne "abb". Pięknie to rozegrali. No to teraz czekamy na ath. Kto ma za co powinien kupować.