Rano sternik kupuje 20 000 akcyjek po 2,34
Potem podciąga kursik na 2,39 i opyla ulicy
Już ma 0,05 grosika minus 1grosik kosz transakcji, czyli zostaje mu 0,04 grosiki
20 000 razy 0,04 grosika
Ma 800zł. to tylko taki delikatny przykład,
Tak sie robi kila razy na różnych poziomach cenowych
A ulica patrzy i odmawia zdrowaśki.co będzie i analizuje,bzdety
Sternicy nie myśla o fundamentach i analizach , tylo o zarabianiu kaski
Ot i cały wywód,,