Dnia 2016-08-26 o godz. 12:43 ~dron napisał(a):
> Rano sternik kupuje 20 000 akcyjek po 2,34
> Potem podciąga kursik na 2,39 i opyla ulicy
> Już ma 0,05 grosika minus 1grosik kosz transakcji, czyli zostaje mu 0,04 grosiki
> 20 000 razy 0,04 grosika
> Ma 800zł. to tylko taki delikatny przykład,
> Tak sie robi kila razy na różnych poziomach cenowych
> A ulica patrzy i odmawia zdrowaśki.co będzie i analizuje,bzdety
> Sternicy nie myśla o fundamentach i analizach , tylo o zarabianiu kaski
> Ot i cały wywód,,
popytu nie ma, mielenie walorem i podawanie tlenu trwa, wiec sypacze będą działac...