wczoraj było wielkie mielenia walorem i dmuchanie balonika pod raport i spodziewane spadki
dziś do poziomu 2,35 - ledwo 2K mozna sprzedać...
i takie gierki na dacie jak wczoraj (nie wierzę w żadne umówione transakcje) były dla ogłupienia spanikowanej drobnicy, by powstrzymać ją przed wywalaniem...