Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,56 zł , zmiana od tamtej pory: 123,54%
nie wchodząc w roztrząsanie skutków dla państwa w długim terminie - dodatkowa potężna stymulacja popytu wewnętrznego jest faktem; niezależnie która w politycznych sitw wygra następne wybory - ta kasa pójdzie na rynek i wspomoże handel
trudno o lepsze warunki na start w momencie przejmowania nowych sieci sprzedaży
dywidendy za 2018 najprawdopodobniej nie będzie (dodatkowe zapotrzebowanie na kapitał obrotowy), ale jeżeli przejęcie się uda, nowe sklepy wskoczą na normalną rentowność, to dla grupy oznacza EPS, ostrożnie licząc 3zł
  • 40 mld Autor: ~galahad
  • Re: 40 mld Autor: ~księgowy
  • Re: 40 mld Autor: ~galahad
  • Re: 40 mld Autor: ~księgowy
  • Re: 40 mld Autor: ~galahad
  • Re: 40 mld Autor: ~księgowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -0,59% 16,90 2020-07-10 16:27:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.