Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,63 zł , zmiana od tamtej pory: 24,77%

39 % mocy zainstalowanej w aktywach wytwórczych Energi pochodzi z OZE

Zgłoś do moderatora
39 % mocy zainstalowanej w aktywach wytwórczych Energi pochodzi z OZE i cały czas mamy nowe inwestycje ENERGA

Wójt gminy Przykona Mirosław Broniszewski podkreślał, że wszystko wskazuje na to, iż przyszły rok 2022 będzie przełomowy pod względem zagospodarowania terenów progórniczych pod względem farm fotowoltaicznych. Około 200MW ma zostać zainstalowane przez portugalską firmę EDP, kolejne panele fotowoltaiczne o mocy 100 MW postawi Energa Green Development - 100 MW na swoim obszarze,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,21% 9,52 2023-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.