Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
16 .01.2021 zostało wysłane wysłane pismo do Hawe w sprawie zajęcia stanowiska dotyczącego zwołania NWZA.Na odpowiedź Hawe ma 21 dni a więc do 27.02.2021. Po tym terminie sąd podejmie decyzję w sprawie NWZA.
Natomiast w grudniu sąd nakazał opublikować zaległe raporty finansowe pod rygorem nałożenia grzywny. Jest więc szansa że w najbliższych 2 miesiącach akcjonariusze mniejszościowi dostaną informacje na które czekają blisko 5 lat.
Pozdrawiam.
  • 21 dni Autor: ~StarszyPan
  • Re: 21 dni Autor: ~2021
  • Re: 21 dni Autor: ~StarszyPan
  • Re: 21 dni Autor: ~Umoczony
  • Re: 21 dni Autor: ~Pah

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.