http://www.parkiet.com/Energetyka/311219995-Kolejny-rok-wyzszych-podatkow-dla-farm.html&template=restricted
http://www.cire.pl/item,154611,1,0,0,0,0,0,mala-szansa-na-nizsze-podatki-dla-farm-wiatrowych-w-przyszlym-roku.html
plus pozew energa w 2018 moga byc jeszcze wieksze starty wiec radze sie zastanowic