Sie właśnie zastanawiam! I wychodzi mi że to BOS robi prąd z wiatru. Dlatego jestem zdziwiony. Poza tym nie czytałem jeszcze o bankructwie ferm wiatrowych., Natomiast czytałem o zabezpieczeniach stosowanych przy udzielaniu kredytu. I ciekawi mnie bardzo kto te bezwartościowe akcje BOŚ-u kupuje? Oraz kto je tak chętnie sprzedaje ze stratą.