Buffett przecież to nie chodzik.
To naganicz, póki co w odwrotną stronę od kolorowego.Tamten zakochany w sobie erudyta, zapewne przygląda się temu co tutaj się dzieje. Choć nie przepadam za nim, przyznać należy że ten polonez to lipa w stosunku do oryginału.
Wydaje się jednak, że wdrożony program postępowania naprawczego wraz z przyjętą ramową strategią rozwoju BOŚ na lata 2016-2020 przynoszą już pozytywne efekty, co powinno przełożyć się na poprawę notowanych wyników finansowych i rynkową wycenę tego banku. W pierwszym półroczu 2017 roku wynik odsetkowy Grupy BOŚ zwiększył się rok do roku o 41,9% do poziomu 196,3 mln zł przy wyraźnym wzroście marży odsetkowej. Bank kontynuował także działania związane z restrukturyzacją sieci oddziałów i dokonał redukcji kosztów osobowych (o 6,2 mln zł w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej). Wskaźnik C/I zmniejszył się przy tym do 67,5% w drugim kwartale 2017 roku wobec 74,6% w czwartym kwartale 2016 roku oraz 87,2% w drugim kwartale 2016 roku.
Sytuacja w ostatnich miesiącach nabrała rumieńców i powoli możemy myśleć o jakimś sensownym wejściu: spadki wyhamowane na 8,80 zł i to dwukrotnie, co zgodnie z techniką pozwala nam zagrywać pod prowzrostową formację podwójnego dna, która aktywuje obóz byków po wybiciu szczytu pomiędzy dwoma dołkami. pozdrawiam serdecznie