Buffett przecież to nie chodzik.
To naganicz, póki co w odwrotną stronę od kolorowego.Tamten zakochany w sobie erudyta, zapewne przygląda się temu co tutaj się dzieje. Choć nie przepadam za nim, przyznać należy że ten polonez to lipa w stosunku do oryginału.