Kiepskie? Żałosne? Nawet jeśli (nie będę odpowiadał co i gdzie robilem) to Twój hak i tak będzie Cię uwieral. Btw na podstawie godziny wpisu jesteś w stanie wnikliwie ocenić jakiego miałem sylwestra? Użyj tej potęgi intelektu na parkiecie xd
Kolego prosiłem Cię już parę razy daj już SPOKÓJ ,piszesz o spółce ktorej akcji nie POSIADASZ ,dziwne skąd takie zainteresowanie. ,innych spółek na parkiecie spo Daj ro ,a Ty klepiesz non stop to samo.Ja posiadam pakiet akcji i jestem naprawdę zainteresowany spółką , a piszę od czasu do czasu , Ty piszesz non stop . Daj już SPOKÓJ .DZIĘKUJĘ .
Powtórzę się. Będę tu przestrzegał przed spółką. Mylisz moją aktywność z zainteresowaniem. Nie zależy mi na tym papierku bo można brać pełnymi garściami. Zależy mi na tym by ludzie nie dali się ubrać pod "15 projektów w toku"
Dnia 2020-01-02 o godz. 04:26 ~src napisał(a): > Zawsze możesz merytorycznie udowadniać że nie mam racji. Śmiało. Napisz co przemawia za spółka
smieszny jestes src udowadnia jak jest zle ja ci juz udowodnilem jak mozna zarobic na termo 600% w rok na termo,gdyby cie posluchal uciekl by mi zysk 600% na 3 kolkach,jak kurs byl 1-1,20 rowniez pisalem ze droga ale jak kurs byl 14gr to napisalem ze sygnal kupna dn 1,01.2019 poszli 74gr potem pisalem ze korekta na 20gr dokladnie tam zeszli i opor 51 i poszli na 51gr nastepnie 26 poszli na 44gr,wiec src nie kompromituj sie na forum,wiecej klepiesz na termo tych bredni niz na swoich spolkach soft i plg soft dostales 55-6 jak wybije daj znac inaczej powrot bedzie a ty zysku nie wezmiesz i roznica jest miedzy nami taka ja gram srednio badz krotkoterminowo ty dlugoterminowo najbardziej mnie rozsmieszyles ze jak groszolap jesli uwazasz ze kolko 14-70-400% to groszolap to nie masz pojecia o AT spolek a tym bardziej o gieldzie,ps no coz skoro src pisze o polnocy w sylwestra to nikt go niechcial widocznie bo to widac jaki to czlowiek,jeszcze bym zrozumial ze chcesz zyczenia noworoczne zlozyc ale ty nawet tego nie potrafisz wiec cie zawstydze i zloze ja tobie wszystkiego dobrego zdrowia szczescia i zyskownych inwestycji na gieldzie w 2020roku
Dnia 2020-01-02 o godz. 08:16 ~realista napisał(a): > Robienie kółek, którym tak się chwalisz, nie ma żadnego związku z jakością spółki. > > Każdy z was pisze o czymś innym
ja sie nie chwale tylku udowodnilem nijakiemu src ze mozna zarobic bylo na spolce term a ze gram kolka to moja strategia taka,o czym ty chcesz pisac liczy sie znajomosc i wiedza AT mnie fundamenty nie obchodza
Bolek przeciez src pisze prawde niewiem dlaczego z nim tak walczysz , ogarni sie .Wszyscy wiemy ze zarobiles , a teraz napisz co ta spolka zrobila i ile jest warta wedlug ciebie
Dnia 2020-01-02 o godz. 10:20 ~zniewolony napisał(a): > Bolek przeciez src pisze prawde niewiem dlaczego z nim tak walczysz , ogarni sie .Wszyscy wiemy ze zarobiles , a teraz napisz co ta spolka zrobila i ile jest warta wedlug ciebie
zniewolony z czym pisze prawde ty tez nie czytasz ze zrozumieniem co ja pisze ze mnie fundamenty nie interesuja na termo a AT ja pokazalem mu ze mmo braku fundamentow dalo sie zarobic na termo czy teraz juz zrozumiales zniewolony
Dnia 2020-01-02 o godz. 11:06 ~zniewolony napisał(a): > Bolek ja cie rozumiem doskonale ,a teraz napisz co ta spolka jest warta wedlud ciebie i tyle
niewiem co jest warta zapytaj specjaliste od fundamentow src ja gram pod kreski AT zniewolony,zobacz co napisalem w poprzednim poscie mimo braku fundamentow dala zarobic a ty mnie pytasz co jest warta zniewolony wazne ze daje zarobic .ps zobacz jak src sie podniecal softblue napisalem zeby dal znac jak 55-6 wybije wskazniki w kosmosie podeszli 49gr i dzis juz sypia wiec jak widzisz at sie sprawdza zniewolony a mnie interesuje zysk pozdrawiam