Dnia 2020-01-02 o godz. 04:26 ~src napisał(a):
> Zawsze możesz merytorycznie udowadniać że nie mam racji. Śmiało. Napisz co przemawia za spółka
smieszny jestes src udowadnia jak jest zle ja ci juz udowodnilem jak mozna zarobic na termo 600% w rok na termo,gdyby cie posluchal uciekl by mi zysk 600% na 3 kolkach,jak kurs byl 1-1,20 rowniez pisalem ze droga ale jak kurs byl 14gr to napisalem ze sygnal kupna dn 1,01.2019 poszli 74gr potem pisalem ze korekta na 20gr dokladnie tam zeszli i opor 51 i poszli na 51gr nastepnie 26 poszli na 44gr,wiec src nie kompromituj sie na forum,wiecej klepiesz na termo tych bredni niz na swoich spolkach soft i plg soft dostales 55-6 jak wybije daj znac inaczej powrot bedzie a ty zysku nie wezmiesz i roznica jest miedzy nami taka ja gram srednio badz krotkoterminowo ty dlugoterminowo najbardziej mnie rozsmieszyles ze jak groszolap jesli uwazasz ze kolko 14-70-400% to groszolap to nie masz pojecia o AT spolek a tym bardziej o gieldzie,ps no coz skoro src pisze o polnocy w sylwestra to nikt go niechcial widocznie bo to widac jaki to czlowiek,jeszcze bym zrozumial ze chcesz zyczenia noworoczne zlozyc ale ty nawet tego nie potrafisz wiec cie zawstydze i zloze ja tobie wszystkiego dobrego zdrowia szczescia i zyskownych inwestycji na gieldzie w 2020roku