Dnia 2020-01-02 o godz. 08:16 ~realista napisał(a):
> Robienie kółek, którym tak się chwalisz, nie ma żadnego związku z jakością spółki.
> > Każdy z was pisze o czymś innym
ja sie nie chwale tylku udowodnilem nijakiemu src ze mozna zarobic bylo na spolce term a ze gram kolka to moja strategia taka,o czym ty chcesz pisac liczy sie znajomosc i wiedza AT mnie fundamenty nie obchodza