Dnia 2020-01-02 o godz. 11:06 ~zniewolony napisał(a):
> Bolek ja cie rozumiem doskonale ,a teraz napisz co ta spolka jest warta wedlud ciebie i tyle
niewiem co jest warta zapytaj specjaliste od fundamentow src ja gram pod kreski AT zniewolony,zobacz co napisalem w poprzednim poscie mimo braku fundamentow dala zarobic a ty mnie pytasz co jest warta zniewolony wazne ze daje zarobic .ps zobacz jak src sie podniecal softblue napisalem zeby dal znac jak 55-6 wybije wskazniki w kosmosie podeszli 49gr i dzis juz sypia wiec jak widzisz at sie sprawdza zniewolony a mnie interesuje zysk pozdrawiam