Kolego prosiłem Cię już parę razy daj już SPOKÓJ ,piszesz o spółce ktorej akcji nie POSIADASZ ,dziwne skąd takie zainteresowanie. ,innych spółek na parkiecie spo Daj ro ,a Ty klepiesz non stop to samo.Ja posiadam pakiet akcji i jestem naprawdę zainteresowany spółką , a piszę od czasu do czasu , Ty piszesz non stop . Daj już SPOKÓJ .DZIĘKUJĘ .