• Same cuda w tym Termo Autor: ~StaryCudak [95.160.152.*]
    Plan na przyszly tydzien:
    Pon. Termo dostalo 10mln euro dofinansowania
    Sroda. Pojawil sie tajemniczy inwestor z Zatoki Perskiej
    Piatek. Firma jest w posiadaniu kosmicznej technologi z UFO rozbitego w Roswell i wlasnie wdraza co ciekawsze na rynku.....
  • Re: Same cuda w tym Termo Autor: i-_-i [91.246.66.*]
    takie infa rajcuja ulice zeby are złotych ugrac ale jak złapia na haki to placz i wołanie ze do knfu podadzą
  • Re: Same cuda w tym Termo Autor: ~Samtezdokupie [94.254.128.*]
    Kupowac ludziska kupowac bo akcji zabraknie !
  • Re: Same cuda w tym Termo Autor: ~Abramowicz [89.78.97.*]
    Akurat akcji im to im nie zabraknie, jest tego na kilkadziesiąt milionów... jakby zabrakło dla ludu, to zrobią nową emisję, Ogólnie to warte one tyle co Dolar Zimbabwe, bedziesz miał pół miliona, to będzie na piwo i fajki, reszta to tylko wasze marzenia o bogactwie....
  • Re: Same cuda w tym Termo Autor: ~Analityk [37.47.15.*]
    .
    Kolejny szczekacz ...
    Może Ty się odważysz - na Unibet.com mogę otworzyć zakład np. że Twojej "nowej emisji nie będzie" - szacunkowy kurs 76:1 - ile postawisz na swoje paplanie ???
    Nic ? Właśnie tyle jest warte.
    Może ktoś inny chętny ...? bo za posty mi nie płacą, a w końcu muszę coś zarobić na tym pisaniu :-)))
  • Re: Same cuda w tym Termo Autor: ~Abramowicz [89.78.97.*]
    Już znana firma co dziury robila w Kazachstańskiej ziemi też naobiecywała Polakom szarakom drugi Kuwejt :)))))) Jak byli "skubani" z $$$ to juz tak do śmiechu im nie było. Tutaj same cuda nie widy, a pierwszy lepszy sklep "Odzież za pół zeta" i "Kebab u Mustafy" ma dużo wyższe przychody/zyski. Tu większosć firm obiecuje cuda, a ponad 90% do dwóch lat to już chodzą po kilka groszy..... SAMI WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI!!! Do czasu weryfikowalnych raportów lepiej nie tykać, bo cuchnie.....
  • Re: Same cuda w tym Termo Autor: ~_Z [80.54.72.*]
    Czlowieku , co Ty piszesz ? Jak bedzie weryfikacja raportow to gruby bedzie wywalal ( bo niektorzy pisza , ze teraz to robi , co jest kompletnym nonsensem ) , a wtedy dopiero bedziesz mial problem z dotknieciem akcji . To mloda spolka i jak nie bedziesz mial troche jej akcji , to jak zarobisz w przypadku , gdy sie jej powiedzie ? Obserwujac ? Na gieldzie sie ryzykuje , czym wieksze ryzyko , tym wiekszy , mozliwy zarobek .Jesli nawet sie nie powiedzie , to na skromym pakiecie akcji swiat Ci sie nie zawali , a i same emocje i pasja gieldy , tez ma swoja cene . Pozdrawiam !
  • Re: Same cuda w tym Termo Autor: ~Zimny [93.179.216.*]
    ja jestem tu dla pieniedzy.....Ty dla emocji ......to dla Ciebie papier w sam raz emocji Ci nie braknie
  • Re: Same cuda w tym Termo Autor: ~xxxx [31.60.83.*]
    Dnia 2017-03-02 o godz. 23:18 ~StaryCudak napisał(a):
    > Plan na przyszly tydzien:
    > > Pon. Termo dostalo 10mln euro dofinansowania
    > > Sroda. Pojawil sie tajemniczy inwestor z Zatoki Perskiej
    > > Piatek. Firma jest w posiadaniu kosmicznej technologi z UFO rozbitego w Roswell i wlasnie wdraza co ciekawsze na rynku.....

    KUPUJCIE, koniecznie KUPUJCIE

    Strata 71% to nic - KUPUJCIE dalej ! ! ! ! !
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-24 12:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.