Czlowieku , co Ty piszesz ? Jak bedzie weryfikacja raportow to gruby bedzie wywalal ( bo niektorzy pisza , ze teraz to robi , co jest kompletnym nonsensem ) , a wtedy dopiero bedziesz mial problem z dotknieciem akcji . To mloda spolka i jak nie bedziesz mial troche jej akcji , to jak zarobisz w przypadku , gdy sie jej powiedzie ? Obserwujac ? Na gieldzie sie ryzykuje , czym wieksze ryzyko , tym wiekszy , mozliwy zarobek .Jesli nawet sie nie powiedzie , to na skromym pakiecie akcji swiat Ci sie nie zawali , a i same emocje i pasja gieldy , tez ma swoja cene . Pozdrawiam !