Już znana firma co dziury robila w Kazachstańskiej ziemi też naobiecywała Polakom szarakom drugi Kuwejt :)))))) Jak byli "skubani" z $$$ to juz tak do śmiechu im nie było. Tutaj same cuda nie widy, a pierwszy lepszy sklep "Odzież za pół zeta" i "Kebab u Mustafy" ma dużo wyższe przychody/zyski. Tu większosć firm obiecuje cuda, a ponad 90% do dwóch lat to już chodzą po kilka groszy..... SAMI WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI!!! Do czasu weryfikowalnych raportów lepiej nie tykać, bo cuchnie.....