.
Kolejny szczekacz ...
Może Ty się odważysz - na Unibet.com mogę otworzyć zakład np. że Twojej "nowej emisji nie będzie" - szacunkowy kurs 76:1 - ile postawisz na swoje paplanie ???
Nic ? Właśnie tyle jest warte.
Może ktoś inny chętny ...? bo za posty mi nie płacą, a w końcu muszę coś zarobić na tym pisaniu :-)))