Akurat akcji im to im nie zabraknie, jest tego na kilkadziesiąt milionów... jakby zabrakło dla ludu, to zrobią nową emisję, Ogólnie to warte one tyle co Dolar Zimbabwe, bedziesz miał pół miliona, to będzie na piwo i fajki, reszta to tylko wasze marzenia o bogactwie....