• USD/PLN abc Autor: ~Radek [82.177.246.*]
    Ktos na tym forum pisał, (nie wiem czy nie BAX), ze obecnie na wykresie USD/PLN tworzy sie abc, przy czym obecnie jesteśmy na b. czy ktoś mógłby mi to rozrysować? bo ja sie dopiero uczę.

    Pozdrawiam
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~Anonim2015 [91.226.194.*]
    Poszukaj linków od Baxa i przepatrz czasówki
  • Re: USD/PLN Autor: ~jednooki_sniper [141.0.12.*]
    Szuler czekasz jeszcze czy pogoniles?
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~agnieszka [46.45.87.*]
    prawdopodobnie w krótkim terminie sukcesywnie do góry do poziomu 4,04--4.,06 zł ////.- z lekkimi technicznymi korektami
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~bax [89.65.62.*]
    4.0275 juz 50fb czyli prop sprzedaj krotko lub ryzykuj
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~bx [89.65.62.*]
    wyzej 405 to juz wzrostowy sygnal
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~szuler [91.239.168.*]
    jednooki, z dziennego jeszcze mają miejsce do wzrostu
    moim zdaniem
    ciekawe jak Waldemar?
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~JP [78.8.4.*]
    Nie zdarzyłem. Teraz odwieczne retoryczne pytanie, sprzedawac czy czekac....
    Bax na ktorej godzinowce widac to 50fb bo nie widze tego...
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~szuler [91.239.168.*]
    spójrz eur/usd
    http://invst.ly/1-ci-
    chyba, że to zmyłka
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~zen [91.19.58.*]
    Zapamiętać Swięte Słowa,
    po tym podbiciu spadamy w okolice 3,85 i pakujemy worki i cierpliwie czekamy. To będzie strzał jakiego dawno nie było
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~szuler [91.239.168.*]
    jeszcze mam opcje, nie sprzedać i na korekcie dokupić.
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~szuler [91.239.168.*]
    moje wczorajsze malowidło
    http://invst.ly/1-4yd
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~szuler [91.239.168.*]
    teraz przy sprzedaży, real, można taniej nie odkupić - spreed
    ta linijka moze dobrze trzymać,
    http://invst.ly/1-cp1\

    proszę się nie sugerować tym co piszę. ja tylko i wyłącznie sprawdzam siebie.
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~szuler [91.239.168.*]
    jeszcze wskoczyli do znanego kanału,
    ale czy na dłużej?
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~szuler [91.239.168.*]
    kanał. ha, piszę a nie wkleiłem
    http://invst.ly/1-cs-
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~dolarek [79.69.70.*]
    Plan na dzis wykonany w 110%
  • Edek i dolarki Autor: ~dolarek [79.69.70.*]
    Mialem na mysli edka.
    Dolarkow nie sledze.
    :)
  • do jp Autor: ~BAX [89.65.62.*]
    czy ktokolwiek inny
    czy mozecie odczytac jakikolwiek moj wykres
    bo ja cos pokrecilem i nie moge ani wejsc ani rysowac brrrrrrr
  • Re: do jp Autor: ~JP [78.8.4.*]
    No wlasnie probowalem, probuje i nie.
    Komunikat:
    "Brak w bazie analizy innego Użytkownika, którą chciałeś wywołać"

  • Re: do jp Autor: ~bax [89.65.62.*]
    dzieki u mnie to samo a od speca ze stooq uslyszalem ze zrobili mi bardziej bezpieczne wykresy innymi slowy juz ich nie budiet bo ja dostepu tez nie mam
    dobrze ze choc dolce wywalilem wiekszosc bo mi popsuli humor dzis dobrej nocccy
    jak nie wyjda wyzej to wlaczac kontrolke bo to jak zwykle z dolcem
  • Re: do jp Autor: ~Waldemar [89.161.84.*]
    Witaj szuler ! Fajnie i miło, że pamiętasz.
    Coś mi dzisiaj stooq szwankuje ale z załączonego przez Ciebie wykresu wynika, że to klin kończący. Byłbym pewniejszy gdyby jego czub liznął 1250- 1290 / lub jak kto woli 3-ci punkt zwrotny klina przy górnej krawędzi przebił cenowo szczyt fali a ruchu /1190/
    czyli zniesienie 50% ruchu brexitowego/. Wtedy szulerze byłoby pięknie. Na Edwardzie dół a na papierze winda. Kilka a nawet kilkanaście procent zysku. Jestem cały czas w pogotowiu i obserwuje rynek. Martwi mnie, że rynek nie zrobił minimum 1260 bo specjalnie nisko nie zejdzie. Planuję przy 1030-1050 wyskoczyć/ częściowo/ z papieru i na ruchu powrotnym, jak to był klin, odkupić papier ale jest bardzo duże ryzyko bo w realu można się nie zmieścić. ?Jeżeli klin się jeszcze kształtuje/ dobrze wiesz, że może wyjść też trójkąt rozszerzający/ to trzymam rękę na cynglu. Mam jeszcze 1/5 kapitału to ew. dokupię. Ogólnie na Edwardzie rynek jest spadkowy więc na papierze winda.
  • Re: do jp Autor: ~Anonim2015 [91.226.194.*]
    Są puste
  • RADEK Autor: ~BAX [89.65.62.*]
    http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=30&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
    poki nie ma wyjscia nad III to mamy abc
    ponial ???/
  • Re: USD/PLN abc Autor: ~bax [89.65.62.*]
    nie daja wypoczac musialem wrocic choc w sumie po pogodzie
    a dolar nad 4 to tyramy :)
  • krotko kup i sprzedaj nie kombinuj Autor: ~BX [89.65.62.*]
    http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=1&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
    z dolu 4 a z gory 4,037 jak wykres wszelkie wyjscia o grosz to raczej juz szybka sprzedaz lub odkup ale tu juz trzeba myslec dlaczego spada i tylko na fx taka gra