| Skąńczą -tak jak Braster! | ~Lee | 1 | 2020-11-28 19:29 |
| I jaki wnioski po wynikach? | ~Robs | 10 | 2020-11-27 13:32 |
| ja bedne produkować biurka do drukarek | ~stolasz | 1 | 2020-11-24 13:35 |
| takiego wyszczału dawno nie było | ~szwejk | 1 | 2020-11-24 13:31 |
| Będzie grane jutro? | ~SP | 5 | 2020-11-24 11:24 |
| Wynajęcie drukarki z opcja wykupu - droga do komercjalizacji | ~Belfego | 4 | 2020-11-23 21:41 |
| Jakie prognozy na wyniki? | ~Robs | 2 | 2020-11-23 19:00 |
| Oldboy gdzie jesteś? Jak przy 100 zł | ~Vixen | 19 | 2020-11-23 15:07 |
| kurs jest jak u impotenta | ~Hanka | 3 | 2020-11-23 14:56 |
| Kiedy to ruszy ? | ~Prezes | 4 | 2020-11-19 13:04 |
| TPL SP Z OO - bezkosztowe nabycie udzialow | ~FolwarkGrankowIMlodz | 1 | 2020-11-04 17:42 |
| Wyzamykali wszystko pozostaje gielda | ~LL | 1 | 2020-11-04 15:22 |
| Czy ktoś jeszcze to dziadostwo kupuje? | chipek | 2 | 2020-11-03 22:23 |
| a ja myslałem ze to dzisiaj wyszczeli | ~dureń | 1 | 2020-11-03 22:19 |
| 2.11 | mac_dob | 2 | 2020-11-02 15:01 |
| chyba juz czas na nową emisję | ~broker | 3 | 2020-10-31 20:03 |
| Ciekawostka | ~Koel | 5 | 2020-10-29 18:11 |
| dzisiaj tu bedzie wyszczał | ~Babcia | 1 | 2020-10-27 09:49 |
| Instytut Sieci Lukasiewicz | ~pozytywnamysl | 5 | 2020-10-22 10:52 |
| Strona XTPL - oferta produktowa | ~kimchi | 4 | 2020-10-20 11:09 |
| a dlaczego ten papier spada | ~Mosiek | 6 | 2020-10-15 21:18 |
| W poniedziałek lawina | ~LL | 3 | 2020-10-15 21:16 |
| ja wam mówie ze XTPL kupi całe Allegro | ~buffet | 1 | 2020-10-12 19:44 |
| Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Wspolnikow | ~Obserwator | 15 | 2020-10-09 12:30 |
| Rockbridge już 6,53% | ~dużoakcjimam | 1 | 2020-10-09 11:47 |
| raport | ~corazblizej | 13 | 2020-10-09 10:02 |
| Apple | ~Book | 6 | 2020-10-08 10:31 |
| Ludzie - XTPL bedzie jeszcze silniejsze niz Allegro | ~brokerr | 2 | 2020-10-06 15:11 |
| wpadam tu czasami | ~Marlena | 2 | 2020-10-02 18:00 |
| Wracam z koszykiem | ~USArmy | 1 | 2020-10-01 13:10 |