Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
strasznie sie martwię tym że ~cukiernik 1 2021-02-01 16:00
Niespodzianka ~Hongkong 13 2021-01-29 20:29
bedzie chyba nowa emisja ~Drukarz 3 2021-01-29 14:47
XTPL oferta pracy Specjalista ds. Zakupów i logistyki ~sss 1 2021-01-28 23:40
Nie pokażą wyników za IV kwartał. ~nieznany 4 2021-01-28 17:36
Co oni tam szykują? ~polka 1 2021-01-28 16:11
na zamknięciu TKO 99,00 zł (+45%) ~dużoakcjimam 4 2021-01-28 12:35
Sebastian Młodziński (jeden z głównych akcjonariuszy) sprzedaje akcje! ~Tom 24 2021-01-28 08:45
Nowe zastosowanie dla drukarki ~Senior 2 2021-01-26 22:36
Musk przysłał samolot po drukarkę xtpl ~poi 13 2021-01-23 20:39
czy zarząd jest w kraju czy juz na wyspach ~sledczy 1 2021-01-14 20:14
jest wyszczał ~grubas 4 2021-01-14 20:12
Ktoś ucieka z pokladu ~nieznany 3 2021-01-12 21:53
XTPL S.A. – SZACOWANY ZWROT +167% ~Mario 21 2021-01-10 17:59
Obroty ~Prezes 14 2021-01-10 17:43
Ciekawa spółka technologiczna z duzymi perspektywami ~Inwestor 6 2021-01-07 16:38
widzę ze jest wyszczał ~bosss 1 2020-12-31 18:33
czyzby odwrocenie trendu na tyg ~ben_ben 1 2020-12-29 20:19
Zarząd tej spółki to zwykli naciągacze ~oszukany 3 2020-12-28 14:43
To kiedy będzie zmiana kodu i 5 z przodu? ~Vixen 4 2020-12-22 09:52
Tutaj nawet na forum nikt się nie produkuje ~LL 8 2020-12-20 21:05
A ja map takie pytanie ~Mendrzec 2 2020-12-19 07:43
Co się dzieje z tym papierem? ~Vixen 7 2020-12-19 00:41
pilne! ~Szydera 1 2020-12-11 14:08
Samsung ~dobrzepoinformowany 17 2020-12-05 11:29
Konferencja ~Prezes 5 2020-12-04 11:45
PB - Dwie spółki z GPW blisko wielomilionowych dotacji ~Inwestor 5 2020-12-02 21:08
Konkurencja w druku paneli OLED nie śpi ~imbecyl 1 2020-12-01 21:34
No i kolejne dofinansowanie wpadlo ~Vixen 8 2020-12-01 00:05
Bankrut! Pikujemy! ~LL 2 2020-11-30 19:15
[x]
XTPL 0,15% 66,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.