Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Musk nie wie o tym ~buffet 1 2020-09-29 15:06
o to bedzie duzy biznes ~klaun 1 2020-09-28 22:16
co u was słychać ludki ~psychiatra 1 2020-09-28 18:51
ciekawy raport 1H20 oldboy_1 4 2020-09-25 21:27
XTPL rekomendacje i informacje ~youngboy 3 2020-09-25 16:52
R 22 rusza ~Misiozmałopolski 1 2020-09-25 14:51
Totalne dno ~duzoakcjimam 3 2020-09-25 09:58
REKO na 210 pln ~ben_ben 7 2020-09-25 09:42
GPW Innovation day berkshire_corp 5 2020-09-23 09:58
jest jeden tylko sposób ~broker 4 2020-09-22 20:57
I co będzie ta komercjalizacja czy nie będzie? ~Robs 3 2020-09-17 22:54
I co licho nadal? ~Robs 1 2020-09-16 17:26
wiecie dlaczego spada? ~broker 4 2020-09-13 13:45
no i znóf wam ludki spadło ~bosss 2 2020-09-08 21:31
NCBR - dotacje berkshire_corp 9 2020-09-08 17:57
Rockbrdige i Main First Bank vs 85 zł ~dużoakcjimam 1 2020-09-08 14:50
ROCKBRIDGE- ma powyżej 5% XTPL - CZYŻBY ?? ~Misioinwestor 13 2020-09-04 19:08
mnie wszytko to cieszy bo bedzie ~Drukarz 1 2020-09-03 19:35
XTPL w portfelu DM TMS Brokers ~Michał_Kleofas 1 2020-09-03 10:39
Duże wzrosty ~USArmy 1 2020-09-02 08:27
cos tu nie gra ~wozna 1 2020-09-01 22:17
Skubanie drobnicy ~USArmy 4 2020-09-01 08:56
no i woźna miała racje ~stróż 1 2020-08-31 20:14
4572 akcje na K po 93 zł ~dużoakcjimam 7 2020-08-27 17:55
woźna ma tutaj rację ~stróż 1 2020-08-27 15:25
Spokojnie ~Prezes 4 2020-08-26 23:27
Jakie prognozy na najbliższy tydzień? ~Robs 10 2020-08-26 23:25
od września bedzie wybicie do 2000 zł ~woźna 3 2020-08-26 17:35
Jest grubo ~Ggg 1 2020-08-26 14:37
poszukuje do Kabaretu ~kabaret 2 2020-08-25 19:22
[x]
XTPL 0,15% 66,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.