Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
XTPL ~piterq 5 2021-06-10 18:56
Arkusz zleceń ~Invictus 1 2021-06-10 13:14
To jest jakiś dramat ~nieznany 14 2021-06-09 22:40
przeniosłem się stąd na akcje MODE który ma być przejęty przez SYGNIS.PL ~xxx 1 2021-06-09 22:24
Czy inwestorzy z kryptowalut zaczną kupować akcje? ~Jan 2 2021-06-08 23:32
ETF na wigtech ~Technik 1 2021-06-07 20:39
dziadostwo ~pepe 1 2021-05-31 16:02
Proszę o info po konferencji na temat wynikow ~Szop 8 2021-05-30 12:55
Ktoś sztucznie zaniża teraz kurs ~erhe 4 2021-05-26 21:37
Wyniki z rana? ~Szydera 2 2021-05-26 10:01
Technologia XTPL S.A. nagrodzona w Chinach ~Kyl 3 2021-05-24 15:33
Witamy na pokładzie! oldboy_1 5 2021-05-21 10:46
Sygnal mocne sprzedaj ~De 7 2021-05-21 10:45
Ja ustawiam sie na 70 ~szop 6 2021-05-19 22:35
Zmiana w akcjonariacie ~nieznany 5 2021-05-18 12:59
Dobrzy ludzie czekam na 74,3 i tylko część zlecenia mi zrealizowało. ~szop 8 2021-05-13 22:57
kołysanie 75-85 do końca lipca ~nieznany 4 2021-05-08 15:01
ja tu widze formacje wypientych posladków ~broker 2 2021-05-06 10:33
koszty pracownicze XTPL ~nieznany 1 2021-05-05 13:23
Mocna konferencja ~Prezes 4 2021-04-28 11:22
A tymczasem Leonarto vel Pan P. .... ~KtoPytaNieBladzi 2 2021-04-27 21:55
KAPITAŁ WŁASNY ~dred 2 2021-04-27 21:54
Konferencja 27 kwietnia ~HariSeldon 2 2021-04-27 14:42
Socjal media ~Orion 7 2021-04-26 21:20
dzisiaj nie widzę formacji rozwartych udów ~smutny 1 2021-04-26 13:11
Spodziewacie się czegoś po raporcie? ~Boston 3 2021-04-26 11:32
mamy na wykresie pikne Dragonfly Doji ~gseg 4 2021-04-25 17:37
USA pomoże XTPL ~Robs 1 2021-04-23 23:22
dobre towarzystwo oldboy_1 5 2021-04-23 15:35
Ile obstawiacie torby w raporcie. ~Idzpanwuuj 3 2021-04-23 13:37
[x]
XTPL 0,15% 66,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.