Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
a czy tósz do tych drókarek jusz jest wymyślony ~ciekawy 1 2021-07-21 13:07
XTPL Ag Nanopaste CL85 supports the innovative projects ~Prezes 2 2021-07-15 19:44
Rockbridge nie wierzy…? ~Romek 10 2021-07-08 16:44
ile stracili ? hahaha ? ~xxx 1 2021-07-07 22:43
Zawarcie umowy dystrybucji - Wielka Brytania ~Inwestor 4 2021-07-06 14:03
XTPL kolejna umowa ~mitarbeiter 1 2021-07-06 08:59
Czemu to akurat tylko Niemcy biorą ? ~Boss 5 2021-07-05 11:38
drukarka + serwis i materiały eksplo = 0,5 mln EUR ~memo 5 2021-07-02 17:53
Sprzedaż drukarki Delta Printing System ~Inwestor 3 2021-07-02 14:16
Zaparkowane ~Ciekawy 14 2021-07-02 14:13
Pankiewicz skupuje papier ~Awan 6 2021-07-02 14:04
ale czy tósz też POtrafiom wyprodukować ~Kałamarz 1 2021-07-02 13:12
Ludzieeee- zbudowali drukarkę - teraz to wyszczeli 1000% ~Zszokowany 4 2021-07-02 12:11
sprzedaz drukarki ~mitarbeiter 1 2021-07-02 08:44
spółka obecnie godna uwagi ~Chudini 6 2021-07-01 15:03
Czy ktoś był na walnym? ~nieznany 1 2021-07-01 09:34
Cisza przed burzą ~Prezes 4 2021-06-28 17:13
Roczny dołek zaliczony przy 62 zł teraz tylko kierunek jeden ~BURY 2 2021-06-25 19:40
Liczba pracowników ~Ciekawy 4 2021-06-25 05:54
Nowa rekomendacja ~gewr4 10 2021-06-23 12:42
Moim skromnym zdaniem jesteśmy teraz na wsparciu ~szop 9 2021-06-22 21:49
Rockbridge nagania ~zch 8 2021-06-21 20:02
"Trzeba postawić na innowacje" ~egreh 1 2021-06-21 12:32
Lecimy jak kamień w wodę, ~szop 6 2021-06-17 17:29
Ja tu widzę ciekawom formację ~StaryGracz 3 2021-06-15 10:15
audyt ~kazz 1 2021-06-14 22:06
Mode 9,62% mówiłem brać, będzie przejęcie ~Mgr 1 2021-06-14 19:36
Ukryta sprzedaz? ~Kard 3 2021-06-11 15:29
Umowa ~Vivaldi970 5 2021-06-10 22:41
Pakietówka z dzisiaj po 66 za akcje, wolumen 9.650 ~w43t 10 2021-06-10 22:31
[x]
XTPL 4,44% 65,90 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.