| Zbyt długie przebywanie na minimach | ~Szop | 12 | 2021-09-16 09:40 |
| 14-09 | ~Awan | 5 | 2021-09-14 13:39 |
| Tu chyba będzie jak cyberpunkiem | ~Zen | 11 | 2021-09-07 09:44 |
| Ludzie - jesteście totalnymi laikami w branzy technologicznej | ~Profesor | 7 | 2021-08-30 17:36 |
| Uwaga dzisiaj bedzie wyszczał | ~AnalytykGełdowy | 2 | 2021-08-30 13:15 |
| Uwaga dzisiaj wystrzał! | ~-Ali | 2 | 2021-08-30 11:09 |
| powoli buduje się baza klientów.... | ~KtoPytaNieBłądzi | 9 | 2021-08-29 22:10 |
| dlaczego nie zrobią takich cudów? | ~Robs | 4 | 2021-08-26 17:25 |
| XTPL - przekonajcie mnie dlaczego warto wyjść | ~Nudny | 17 | 2021-08-24 15:32 |
| Potwierdzenie odwrotu | ~ali___ | 1 | 2021-08-20 17:10 |
| No i trup zaczął śmierdzieć | ~kk | 4 | 2021-08-20 16:26 |
| Co tu się tak na prawdę dzieje? | ~nieznany | 2 | 2021-08-20 12:39 |
| Te akcje w tej cenie to jak bitcoin po dolarze | ~Prezes | 4 | 2021-08-20 09:07 |
| Pieknie !!! | ~De | 1 | 2021-08-19 20:21 |
| Jutro dolne widły | ~Kk | 3 | 2021-08-19 18:46 |
| Tu bendzie niedługo po 1 groń | ~broker | 7 | 2021-08-19 16:23 |
| fifty fifty | ~pepe | 9 | 2021-08-19 15:52 |
| XTPL - przekonajcie mnie dlaczego warto wejść | ~Ciekawy | 12 | 2021-08-19 14:47 |
| boje się tej spolki | ~Zen | 2 | 2021-08-19 13:54 |
| a macie w portfelu... | ~drobny_inwestor | 3 | 2021-08-19 12:09 |
| Brawo leszczynko !!! | ~De | 2 | 2021-08-19 11:18 |
| dlaczego | ~pepe | 2 | 2021-08-19 09:26 |
| Zmiana nazwy na Black Candle | ~Kard | 2 | 2021-08-18 15:29 |
| Sprzedałem Xtpl i kupiłem spółki fotovoltaiki | ~stefan | 7 | 2021-08-18 13:22 |
| Prezes zwiększa zaangażowanie | ~nieznany | 2 | 2021-08-17 20:07 |
| Juź niedługo | ~Gracz | 4 | 2021-08-12 20:46 |
| Przyczyny porażki | ~HariSeldon | 21 | 2021-08-08 16:06 |
| Co tu tak cicho ? | ~halohalo | 3 | 2021-08-01 21:35 |
| 1 drukarka rocznie | ~kk | 2 | 2021-07-23 06:24 |
| Rekomentacja Squaber | ~ab | 7 | 2021-07-23 06:09 |