Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zbyt długie przebywanie na minimach ~Szop 12 2021-09-16 09:40
14-09 ~Awan 5 2021-09-14 13:39
Tu chyba będzie jak cyberpunkiem ~Zen 11 2021-09-07 09:44
Ludzie - jesteście totalnymi laikami w branzy technologicznej ~Profesor 7 2021-08-30 17:36
Uwaga dzisiaj bedzie wyszczał ~AnalytykGełdowy 2 2021-08-30 13:15
Uwaga dzisiaj wystrzał! ~-Ali 2 2021-08-30 11:09
powoli buduje się baza klientów.... ~KtoPytaNieBłądzi 9 2021-08-29 22:10
dlaczego nie zrobią takich cudów? ~Robs 4 2021-08-26 17:25
XTPL - przekonajcie mnie dlaczego warto wyjść ~Nudny 17 2021-08-24 15:32
Potwierdzenie odwrotu ~ali___ 1 2021-08-20 17:10
No i trup zaczął śmierdzieć ~kk 4 2021-08-20 16:26
Co tu się tak na prawdę dzieje? ~nieznany 2 2021-08-20 12:39
Te akcje w tej cenie to jak bitcoin po dolarze ~Prezes 4 2021-08-20 09:07
Pieknie !!! ~De 1 2021-08-19 20:21
Jutro dolne widły ~Kk 3 2021-08-19 18:46
Tu bendzie niedługo po 1 groń ~broker 7 2021-08-19 16:23
fifty fifty ~pepe 9 2021-08-19 15:52
XTPL - przekonajcie mnie dlaczego warto wejść ~Ciekawy 12 2021-08-19 14:47
boje się tej spolki ~Zen 2 2021-08-19 13:54
a macie w portfelu... ~drobny_inwestor 3 2021-08-19 12:09
Brawo leszczynko !!! ~De 2 2021-08-19 11:18
dlaczego ~pepe 2 2021-08-19 09:26
Zmiana nazwy na Black Candle ~Kard 2 2021-08-18 15:29
Sprzedałem Xtpl i kupiłem spółki fotovoltaiki ~stefan 7 2021-08-18 13:22
Prezes zwiększa zaangażowanie ~nieznany 2 2021-08-17 20:07
Juź niedługo ~Gracz 4 2021-08-12 20:46
Przyczyny porażki ~HariSeldon 21 2021-08-08 16:06
Co tu tak cicho ? ~halohalo 3 2021-08-01 21:35
1 drukarka rocznie ~kk 2 2021-07-23 06:24
Rekomentacja Squaber ~ab 7 2021-07-23 06:09
[x]
XTPL -1,71% 63,10 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.