Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wygląda na to że spadniecie wnet z drzewa. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 2 2021-10-20 05:01
Powoli w KRLD zaczyna robić się to o czym wspominałem. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 1 2021-10-19 18:24
Ja wiem ze tu bendzie konieczna nowa emnisja ~Bzymbzyk 2 2021-10-11 18:35
Dlaczego spółka znajdzie się na różowych arkuszach. Bzymbzymk mówi ~Bzymbzymk 1 2021-10-08 19:06
Sprawdziły się wszystkie moje prognozy dotyczące spółki. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 8 2021-10-08 16:30
ale wyszczelił kórs asz mnie ogłószyło ~Bzymbzyk 1 2021-10-08 15:08
Rynek zaczyna zauważać potężny potencjał spółki ~ali___ 3 2021-10-08 12:03
Fundusz.. ~Hunterman 3 2021-10-08 01:01
DUBAI EXPO ~polka 2 2021-10-07 23:16
Reakcja rynku na raport.. ~Hunterman 9 2021-10-07 19:24
dzisiaj spszedano jednom półtusze ~grubas 1 2021-10-05 21:26
sprzedaż się rozkręca ~revolt 2 2021-10-04 16:44
Hehe oddajcie dalej ..ynwestory ~De 2 2021-10-04 14:17
Czyli nowa emisja ~Orion 6 2021-10-01 11:41
Chciałbym podziękować ~ali___ 12 2021-10-01 10:31
Raport ~Hunterman 6 2021-09-29 16:18
O której raport? ~Hunterman 4 2021-09-28 20:52
Analiza XTPL ~RobinHood 17 2021-09-28 07:46
dlaczego to wyszczeliło ~JUCH 3 2021-09-26 22:36
Niech leszczyna to wyprzeda ~De 4 2021-09-25 00:21
Pani prosiła o kupienie tószu ~pierwszak 1 2021-09-24 16:53
ARP leasing ~sru 8 2021-09-23 17:00
Po 4 latach jesteśmy w punkcie wyjścia ~polka 13 2021-09-22 16:54
czy spszedano jakąs pułtósze ze tak wyszczeliło ~Mosiek 2 2021-09-21 11:40
Cała prawda o XTPL ~inwestor123 8 2021-09-20 12:39
czy fundusze z NCBiR jusz som pszejedzone czy jeszcze som ~AnalytykGełdowy 1 2021-09-20 11:29
Muwiom ze póltusze bedą drozeć ~AnalytykGełdowy 1 2021-09-20 11:26
Co z tą rekomendacją DM-BDM z ceną docelową 20zł? ~Gość 5 2021-09-17 13:08
Czy powoli zanosi się na wybicie z trójkąta ?? ~szop 6 2021-09-16 23:10
Arkusz zlecen XTPL ~Franek 2 2021-09-16 17:50
[x]
XTPL -1,71% 63,10 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.